virutall-CS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


НОВО ПОКОЛЕНИЕ СЪРВЪРИ !
 
ИндексГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Пример за пускане на кандидатура зa VIRTUAL-CS Dust2 Only

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin



Брой мнения : 4
Join date : 14.06.2016

Пример за пускане на кандидатура зa VIRTUAL-CS Dust2 Only Empty
ПисанеЗаглавие: Пример за пускане на кандидатура зa VIRTUAL-CS Dust2 Only   Пример за пускане на кандидатура зa VIRTUAL-CS Dust2 Only EmptyСря Юни 15, 2016 1:16 am

Всички които желаят да се кандидатират за админи, нека го направят пускайки НОВА тема в ТОЗИ раздел. Като в заглавието й, е задължително да напишете в кой сървър желаете да получите права!

Ето и условията:


1) Възрастова граница -> вижте ТРЕТИЯТ пост в темата.
2) Ник в играта?
3) Защо искате да станете админ?
4) От къде сте?
5) Колко често и от кога влизате в сървъра.
6) Имате ли опит в администрирането на сървър/и (ако да, в кои по-известни вериги/сървъри)?
7) Скайп за връзка.
Cool Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв)

=====================================================================================================


Неграмотно написани кандидатури ще бъдат отхвърляни!
Трябва редовно да посещавате форума!
При отхвърлена кандидатура, няма да даваме обяснение защо кандидата е бил отхвърлен.
Моля, не ни задавайте въпроси от сорта "Какво стана с кандидатурата ми" "Кога ще ме одобрите" и тем подобни. Когато вземем решение, ще Ви уведомим.
Тъй като доста хора ми задават въпроса "Колко време ще трае тестовия период на админите", ще разясня тук: Тестовият период е един месец, при някои (зависи от нас), е възможно и да е повече. Ако всичко мине наред, ще бъдете повишени с права за бан, ако ли не (не ни е харесало поведението Ви, това как се държите с играчите и т.н.) правата Ви ще бъдат отнети.
Можете да се кандидатирате за администратор само за ДВА сървъра. Теми с заглавия от рода "iPlay.bg All Servers" НЕ се приемат.
Съобщенията по скайп от рода "Може ли да прегледате кандидатурата ми" НЕ са във ваша полза, а точно обратното, така че внимавайте от тук нататък.
Тестовия период на някои админи може да продължи "вечно". Това се отнася главно за Jailbreak, Deathrun, Zombie & Furien сървърите.
При отхвърлянето на кандидатурата Ви, в поста си включвам след колко време най-рано можете да пуснете нова кандидатура! Всяка кандидатура пусната преди този период от време ще бъде трита или отхвърляна, независимо от гласовете в нея.
Ако не съм споменал след колко време можете най-рано да пуснете нова кандидатура, значи че минималния период е 90 дни. През това време трябва драстично да сте оправили поведението си в сървърите, да сте направили добро впечатление на админите и отговорниците и да сте пускали доклади във форума!


=====================================================================================================

Примернa кандидатура:

Заглавие на темата: [Virtual-CS Dust2 Only] Кандидатстване за админ

1) Имам, на 18 години съм.
2) Играя с никнейм Slackware
3) Сървърите са хубави и бих искал да помогна за развитието им с каквото мога.
4) София
5) Всеки ден от 1 месец.
6) Да -> man1a, sector, hsbg
7) Въвеждате скайпа тук.
Cool Ник на стийм акаунта Ви (ако имате такъв)


ЗАБЕЛЕЖКА!

Правата които получавате като "Тестов Администратор" са: abceimn


Като, гореспоменатите флагове Ви дават следните правомощия в сървъра/ите:

а - Имунитет.
b - Слот, чрез който може да влезете в сървъра дори да е пълен.
c - Може да киквате играчи (amx_kick).
е - Можете да слапвате или слейвате играчи (amx_slap, amx_slay).
i - Всички чат команди (amx_say, amx_chat, amx_tsay и други).
m - виждате чата на всички.
n - можете да спектирате всички.
Изображение (само за JailBreak сървърите) - можете да местите играчи в различните отбори.
Върнете се в началото Go down
http://virtual-cs.n-stars.org
 
Пример за пускане на кандидатура зa VIRTUAL-CS Dust2 Only
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
virutall-CS :: Кандидатурa за админ в VIRTUAL-CS Dust2 Only-
Идете на: